فهرست بهای ابنیه سال ۹۸، تحت اکسل

دانلود فهرست بهای اکسل ابنیه 98

همانطور که میدانید فهرست بهای ابنیه همچون سایر فهرست های ، بهای واحد در اسفند ۹۷ منتشر شد تا با عنوان فهرست بهای ۹۸ ابنیه در اختیار همه سازندگان  و هرکه  نیاز به آن دارند قرار بگیرد .و حتما هم میدانید که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور علاوه بر کتاب هایی که منتشر میکند چند سالی هست که فایل آنها را بصورت pdfنیز منتشر میکند .

بیشتر مهندسان معمولا برای تسریع در کار ،ترجیح میدند که نمونه اکسل آن را دراختیار داشته باشند .لذا دانلود یار مانند بسیاری از وبسایت های دیگر اقدام به تهیه برخی از آین فهرست ها در قالب فایل اکسل میکند البته همچون سال های گذشته دانلود یار با قیمتی غیر قابل مقایسه با دیگران آن را در اختیار  همکاران قرار میدهد و همچنین هر فهرستی که نسخه جدید آن را قرار میدهیم نسخه سال قبل آن رایگان میشود . این روند تا پایان شهریور هر سال ادامه دارد .

فایلی که دانلود یار از فهرست بهای ابنیه با نام فهرست بهای ۹۸ تحت اکسل ابنیه منتشر میکند دارای یک بخش جستجو آیتم نیز میباشد تا کار بر بتواند با وارد کردن شماره آیتم به سایر موارد آن آیتم، مثل شرح آیتم و واحد و قیمت  دسترسی داشته باشید و نیازی به مرور کل فهرست بها نداشته باشید .

دانلود فهرست بهای ۹۸ تحت اکسل ابنیه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن